Anasayfa Kurumsal Ürünlerimiz Duyurular Talep Formu Müşteri Hattı İletişim
Bayiliklerimiz
Kurumsal
Lezita Kocaeli-Gebze-Yalova bayisi Atmaca Tavukçuluk
Misyon ve Vizyon
Kalite Politikamız
Basın Odası
İnsan Kaynakları
 
        Pratik Ürünler
Çıtır Kaplamalı
 
Lezita Schnitzel: %100 Piliç Etinden üretilen bir üründür. Sadece tuz ve karabiber biber katılarak tatlandırılan özel karışım, çıtır kaplaması ile kaplanarak kızartılmaktadır. Schnitzelin kendine özgü şeklini alması için özel kalıplardan geçirilmektedir. Bu ürün kesildiğinde bembeyaz göğüs eti ortaya çıkmaktadır.

270 g’lık ambalajlarda taze ve dondurulmuş; 540 g’lık ve 1,08 kg’lık ambalajlarda dondurulmuş olarak satışa sunulmaktadır.

lezitaschnitzel
   
Lezita Nugget: %100 Piliç Etinden üretilmektedir. Sadece tuz ve karabiber katılarak tatlandırılan özel karışım, çıtır kaplaması ile kaplanarak kızartılmaktadır. Kendine özgü şeklini alması için özel kalıplardan geçirilmektedir. Bu ürün kesildiğinde bembeyaz göğüs eti ortaya çıkmaktadır.

“300 g’lık ambalajlarda taze ve dondurulmuş; 460 g’lık ve 1 kg’lık ambalajlarda dondurulmuş olarak satışa sunulmaktadır.

nugget
   
Lezita Cordon Bleu: %100 Piliç etinden üretilmektedir. Lezita’nın iki lezzeti bir arada sunduğu bu üründe nefis schnitzel lezzeti kaşar ve dana jambon ile birleşmektedir. Ürün ısıtılarak servis edilip kesildiğinde, içindeki rendelenmeden, dilim olarak konulmuş kaşar ile dilimlenmiş dana jambon akarak lezzetli ve iştah açıcı bir görüntü sergilemektedir.

300 g’lık ambalajlarda taze ve dondurulmuş; 450 g’lık ve 1 kg’lık ambalajlarda ambalajlarda dondurulmuş olarak satışa sunulmaktadır.

cordonbleu
   
Lezita Kaşarlı Piliç Pane: % 100 Piliç etinden üretilmektedir. Karışımının içine kaşar koyularak üretilen bir üründür. İçine bütün halde koyulan kaşar, ürün ısıtılarak servis edildiğinde ve kesildiğinde lezzetli ve iç iştah açıcı bir görüntü sergilemektedir.

1 kg’lık ambalajlarda dondurulmuş olarak satışa sunulmaktadır.

   
Lezita Piliç Kroket: %100 piliç etinden üretilmektedir. Sadece tuz ve karabiber katılarak tatlandırılan özel karışım, çıtır kaplaması ile kaplanarak kızartılmaktadır. Parmak biçimindeki kendine özgü şeklini alması için özel kalıplardan geçirilmektedir. Bu ürün kesildiğinde bembeyaz göğüs eti ortaya çıkmaktadır.

1 kg’lık ambalajlarda dondurulmuş olarak satışa sunulmaktadır.

pilickroket
   
Lezita Çıtır Kaplamalı Piliç Burger: % 100 Piliç Etinden üretilmektir. Kaplamalı tam pişmiş dondurulmuş üründür. Hamburger formundadır.

1,08 kg’lık ambalajlarda dondurulmuş olarak satışa sunulmaktadır.

citirpilicburger
   
Lezita Çıtır Kaplamalı Piliç Schnitzel: % 100 Piliç etinden üretilmektedir. Piliç bifteğin dinlendirildikten sonra özel kaplaması ile kaplandıktan sonra pişirilmesi ile edilen bir üründür. citirkaplamalipilicschnitzel
   
Lezita Piliç Taneleri: Lezita tarafından sunulan PİLİÇ TANELERİ ile piliç etinin sağlığı atıştırma keyfi ile buluşuyor. PİLİÇ TANELERİ tamamen piliç göğüs etinden üretilmiş ve baharatlarla harmanlanmış bir çerezdir. Piliç etinin lezzeti iyice ortaya çıksın diye baharatların az kullanılmasına özen gösterilmiştir. Tam pişmiş bir ürün olan PİLİÇ TANELERİ’nin çıtırlığı özel kaplamasından ileri gelmektedir. Kestiğinizde bembeyaz göğüs etinin lezzeti ile karşılaşırsınız. pilictaneleri
   
Lezita Fesleğenli - Peynirli Piliç Kroket: Piliç eti, fesleğen ve peynirin en lezzetli hali... %100 piliç eti, yardımcı malzemeler ile karıştırılıp içine peynir ve fesleğen konulup formlanmakta, arkasından üzeri galeta unu ile kaplanmaktadır. Piliç etinin lezzeti ve besleyiciliği, peynir ve fesleğenle birleştiğinde ortaya çıkan muhteşem lezzete bayılacaksınız. Kızgın fırında ( 180°C ) 4 – 6 dakika ısıtın. Kızgın yağda ( 180°C ) 2 – 3 dakika kızartın. Önceden ısıtılmış tercihen az yağlı tavada çevirerek 4 – 6 dakika ısıtın.
   
Lezita Ispanaklı Nugget: Artık çocuklara ıspanak yedirmek çok kolay... %100 piliç eti ile ıspanağın harmanlanmasıyla üretilen Ispanaklı çocuk Nıgget'ı çocuklarınıza her öğünde güvenle yedirebilirsiniz. Çocukların çok sevdiği araba, uçak, gemi ve tren şekilleri ile ıspanaklı çocuk Nugget gerçekten çok neşeli, çok sevimli.... Tam pişmiş bir ürün olan Ispanaklı Çocuk Nugget'ın çıtırlığı, özel kaplamasından gelmektedir. ispanaklinugget
   
Lezita Piliç Schnitzel 240 g: % 100 piliç fileto etinden hazırlanan ev tipi schnitzel ürünü ile lezzetinize lezzet katacaksınız. citirschnitzel
   
Lezita Acılı Piliç Taneleri 300 g: Acı sevenler için aperatif olarak üretilen % 100 piliç etinden hazırlanarak sofralarınızda yerini alacaktır. lezitaacilipilictaneleri
   
Lezita Ispanaklı Peynirli Piliç Pane 300 g: Ispanak, peynir ve piliç etinin birlikte kullanılmasıyla hazırlanan üründür. ispanaklipeynirlipilicpane
   
   
Köfte
 
Lezita Adana Köfte: % 70 Piliç Eti, % 20 Dana Eti ve % 10 Kuzu Eti kullanılarak üretilmektedir. Geleneksel baharatlar ile karıştırılarak, bilinen formunda özel kalıplarda el değmeden üretilen bir üründür. Tam pişmiş üründür.

360 g’lık ambalajlarda taze ve dondurulmuş; 1,035 kg’lık ambalajda dondurulmuş olarak satışa sunulmaktadır.

adana
   
Lezita Parmak Köfte: % 90 Piliç Eti, % 10 Dana eti kullanılarak üretilen bir üründür. Geleneksel baharatlar ile karıştırılarak, bilinen formunda özel kalıplarda el değmeden üretilen bir üründür.

275 g’lık ambalajlarda taze ve dondurulmuş; 1 kg’lık ambalajda dondurulmuş olarak satışa sunulmaktadır.

inegol
   
Lezita Kasap Köfte: % 90 Piliç eti ve % 10 Dana eti kullanılarak üretilen bir üründür. Geleneksel baharatlar ile karıştırılarak, bilinen formunda özel kalıplarda el değmeden üretilen bir üründür. Lezzeti ve formu ile toplu tüketim noktalarına alternatif birçok ürün yaratabilme olanağı sağlar.

300 g’lık ambalajlarda taze ve dondurulmuş; 1 kg’lık ambalajda dondurulmuş olarak satışa sunulmaktadır.

kasap
   
Lezita Misket Köfte: %90 Piliç Eti ve %10 Dana Eti kullanılarak üretilen bir üründür. Geleneksel baharatlar ile karıştırılarak, bilinen formunda özel kalıplarda el değmeden üretilen bir üründür. Lezzeti ve formu ile toplu tüketim noktalarına alternatif birçok ürün yaratabilme olanağı sağlar.

300 g’lık ambalajlarda taze ve dondurulmuş; 1 kg’lık ambalajda dondurulmuş olarak satışa sunulmaktadır.

misket
   
Lezita Fırın Köfte: %100 Piliç Eti kullanılarak üretilen bir üründür. Geleneksel baharatlar ile karıştırılarak, yassı yuvarlak formunda özel olarak fırın yemekleri için geliştirilmiş değmeden üretilen bir üründür. Lezzeti ve formu ile toplu tüketim noktalarına alternatif birçok ürün yaratabilme olanağı sağlar.

1,05 kg’lık ambalajda dondurulmuş olarak satışa sunulmaktadır.

firinkofte
   
Lezita Kadınbudu Köfte: %70 Piliç Eti, %20 Dana Eti ve %10 Kuzu eti kullanılarak üretilmektedir. Geleneksel baharatlar ile karıştırılarak annelerimizden kalan damak tadımıza uygun olarak hazırlanan bir üründür. Bu nedenle geleneksel pişirme yöntemleri ile modern yöntemler harmanlanmaktadır. Soğan, maydanoz gibi girdiler için en taze malzemeler ve en üstün kaliteli baharatlar kullanılmaktadır. Pastörize yumurtaya kaplanmakta ve sadece yumurtaya batırılarak yağda kızartılmaktadır.

300 g’lık ambalajlarda taze ve dondurulmuş; 1 kg’lık ambalajda dondurulmuş olarak satışa sunulmaktadır.

kadinbudu
   
   
Döner
 
Lezita Döner: Lezita Döner’de gerçek dönerimizin enfes tadına sahip olmak amacıyla kuzu eti ve yağı kullanılmakta ve en modern yöntemlerle el değmeden hazırlanan dönerler gerçek döner ocakları karşısında pişirilmektedir. Aroma kazanması için yavaş yavaş pişirilen dönerler hızlı bir şekilde soğutma tünelinde soğutulmakta ve homojen bir şekilde kesilerek en sağlıklı şekilde sofralara sunulmaktadır.

%70 piliç, %20 dana ve %10 piliç kuzu etinden hazırlanan bir üründür.

300 g’lık ambalajlarda taze ve dondurulmuş; 400 g’lık ve 1 kg’lık ambalajlarda dondurulmuş olarak satışa sunulmaktadır.

doner
   
Lezita Piliç Döner: % 100 Piliç Etinden üretimi yapılan Lezita Piliç Döner, piliç fileto ve but etinden hazırlanmaktadır. Piliç dönerin nefis tadına sahip olması için süt, yoğurt, baharat, soğan ve salça ile terbiye edilerek bir gece dinlendirilmektedir. Ehil eller tarafından itina ile sarılmakta ve geleneksel tada ulaşması için aynı et dönerde olduğu gibi geleneksel döner ocakları karşısında pişirilmektedir. Sağlıklı bir şekilde sunulması için hızla soğutulmakta ve el değmeden paketlenmektedir.

300 g’lık ambalajlarda taze ve dondurulmuş; 1 kg’lık ambalajda dondurulmuş olarak satışa sunulmaktadır.

pilicdoner
   
Lezita Blok Döner: Dinlendirildikten sonra sosla karıştırılan derili fileto, döner ustaları tarafından belirlenen gramajlarda blok döner olarak dondurulmakta ve ambalajlanarak satışa sunulmaktadır.

6-8-12-20-30-40 kg lık oalrak üretilmekte ve toplu tüketim noktalarına donuk ve pişmemiş olarak gönderilmektdir.

Donuk ürün olarak üretilmektedir.

   
Lezita Donuk Piliç Döner %30 But: %70 Piliç eti, %30 But etinden üretimi yapılan Lezita Donuk Piliç Döner %30 Butlu, piliç fileto ve but etinden hazırlanmaktadır. Piliç dönerin nefis tadına sahip olması için süt, yoğurt, baharat, soğan ve salça ile terbiye edilerek bir gece dinlendirilmektedir. Ehil eller tarafından itina ile sarılmakta ve geleneksel tada ulaşması için aynı et dönerde olduğu gibi geleneksel döner ocakları karşısında pişirilmektedir. Sağlıklı bir şekilde sunulması için hızla soğutulmakta ve el değmeden paketlenmektedir.

Blok olarak satışı yapılmaktadır.

donukpilic
   
Burger
 
Lezita Hamburger Köftesi: % 100 Piliç Eti kullanılarak üretilen bir üründür.

270 g’lık ve 1,035 kg’lık ambalajlarda dondurulmuş olarak satışa sunulmaktadır.

burgerkoftesi
   
Lezita Burger: %100 Piliç Eti kullanılarak üretilen bir üründür.

360 g’lık taze ve dondurulmuş ambalajlarda ve 1,5 kg.’lık ambalajlarda dondurulmuş olarak satışa sunulmaktadır.

burgerdokme
   

Etiketler: atmaca tavukçuluk, burger, lezita, lezita bayileri, atmaca gıda, döner, köfte, piliç, piliç eti , pratik et ürünleri, pratik tavuk ürünleri, atmaca, kocaeli, izmit

AnasayfaKurumsalÜrünlerimizİletişim Site Haritası